Lisa oma reklaam Google'isse

Olge klientidele nähtav just siis, kui nad otsivad Google'ist teie pakutavaid asju. Maksate vaid siis, kui nad klikivad teie veebisaidi külastamiseks või helistavad teile.

ALUSTAGE NÜÜD

scroll icon

Eelised

Miks kasutada Google AdWordsi?

Meelitate rohkem kliente.

Kui soovite oma veebisaidile tuua uusi külastajaid, suurendada veebimüüki, saada rohkem telefonikõnesid või olemasolevad kliendid tagasi kutsuda, siis saab Google AdWords teid aidata.

Jõuate õigete inimesteni õigel ajal.

Inimesed leiavad teie ettevõtte Google'ist täpselt siis, kui nad otsivad teie pakutavaid asju.

Reklaamida saab nii kohalikul kui ka ülemaailmsel tasemel.

Sihtige oma reklaamidega kindlate riikide, piirkondade või linnade kliente – või sihtige oma äri või poe läheduses olevaid inimesi.

Lisateave eeliste kohta

Hinnakujundus

Maksate ainult tulemuslike toimingute eest.

Kui saiti ei külastata, pole tarvis maksta.

Google AdWordsi kasutajaks saab registreeruda tasuta. Maksate vaid siis, kui keegi klikib teie veebisaidi külastamiseks teie reklaamil või teile helistab. Kui reklaam tulemust ei too, pole vaja ka maksta.

Alustamiseks sobib iga eelarve.

Eelarve määrate teie ning kulud sõltuvad sellest, mida soovite oma reklaamidega saavutada. Mõned ettevõtted võivad kulutada kümneid tuhandeid eurosid aastas, teistele piisab mõnesaja euro investeerimisest.

Lisateave hinnakujunduse kohta

Alustage

Registreeruge juba täna!

Looge lihtsalt konto, määrake eelarve, koostage oma esimene reklaam ja otsustage, kus soovite seda kuvada. Hiljem saab seda alati täpsustada.